Realizace a návrhy interiérů - Výroba nábytku na míru - Designová konzultace - Montáž a doprava

O prostorech ...

 
Kuchyně je centrem domova, místem prvního ranního střetnutí rodiny, prostorem, kde doma trávíte nejvíce času.

Kuchyňská linka je dominantním kusem nábytku každé kuchyně - je v zásadě nepřehlednutelná a často i nenahraditelná. Je tím, co na první pohled upoutá každého návštěvníka, ale zároveň pro Vás vytváří prostor, ve kterém se VY musíte dobře cítit a ve kterém se Vám bude příjemně pracovat. Zákazník má možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle své fantazie

Po domluvě a následném návrhu si může zákazník jak sám, tak spolu pomoci vybrat materiál korpusu, dvířek, pracovní desky či úchytek. Vše na prodejně či dle vzorníků, které nabízí nepřeberné možnosti volby. Záleží samozřejmně na vkusu zákazníka a předpokladu místnosti.

 

Nábytek do obývacího pokoje může znamenat, jak klasické obývací sestavy s např. skleněnými vitrínami, tak moderní jednoduché linie, které se inspirují současným trendem. Vyznačuje se rovnými liniemi a moderním designem.

 

Nábytek pro vybavení ložnice. Od postelí, nočních stolků a skříní (klasických i vestavěných) po komody či celostěny za postele. Moderní či klasický vzhled ložnic čistě podle přání zákazníka.

Dodávky postelí možné po domluvě včetně matrace.

Skříňový systém, který svým designem, variabilností a funkčností uspokojí každého zákazníka.

Variabilní možnosti Vám umožní vytvořit vestavnou skříň podle Vašich představ. Posuvné či klasické dveře skříní mohou být vybaveny zrcadlem či ponechány pouze v dezénu zvoleného materiálu.

Vybavení skříní zásiví od přání zákazníka. Dodávané buď pouze s tyčí a policemi nebo s drátěným programem.

Sektorový nábytek je rozsáhla řada nábytku, která uspokojí každého i náročného zákazníka.

Skříně, regály, komody, psací stoly, stoly pro PC, kontejnery, televizní stolky, konferenční stoly, nadstavby, nadstavce, skříně s posuvnými dveřmi, závěsné skříňky, závěsné police, prvky pro předsíň či ložnici.

TRUHLÁŘSTVÍ LR
Lukáš Raška
M.Magdonové 233
73801 Frýdek-Místek

email: truhlarstvilr@seznam.cz
Tel: 608 370 232

IČO: 87486792
Interiéry nás baví a rádi Vám pomůžeme s výběrem nábytku a interiérových doplňků.
img013.jpg
AUTODOPRAVA - Kamil Raška - tel. 608 886 490
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one